Statistika utkání 2011-12

13. 6. 2012

25.kolo MODLANY B - SUCHÉ A 2:4 (2:3)

10. 6. 2012

Poslední utkání sezóny jsme zajížděli do Modlan k místnímu derby.Domácí nám měli co vracet z podzimu.Zápas pro nás nezačal dobře,když po chybě Urbana ve 2.min domácí proměnili hned první příležitost - 1:0.Domácí byli na koni a v 8.min už to bylo - 2:0 a nevypadalo to s námi moc dobře.Naštěstí jsme se brzo oklepali,srovnali hru

24.kolo SUCHÉ A - LYSEC 4:1 (2:1)

2. 6. 2012

Poslední jarní utkání přijel Lysec,kterému jsme chtěli vrátit podzimní porážku.Hned od    prvních minut se nám dařilo ovládat střed hřiště připravovat si brankové příležitosti.  V 7.min si Králík narazil míč na velkém vápně s Janotou a pohotovou  střelou otevřel skóre - 1:0.Dál jsme byli aktivní,ale k další brance nám chybělo více

23.kolo ZABRUŠANY - SUCHÉ A 2:1 (0:0)

26. 5. 2012

22.kolo SUCHÉ A - SK DUBÍ 2:2 (2:1)

19. 5. 2012

Do utkání jsme vstoupili aktivně.Hned ve 2.minutě,uvolnil Králík pasem Janotu a ten

to dokázal využít ke vstřelení  první branky - 1:0.Dál jsme byli aktivní a další uvolnění Janoty opět Králíkem v 6.minutě skončilo druhou brankou - 2:0.V dalších minutách jsme měli více ze

21.kolo HROBČICE A - SUCHÉ A 4:1 (2:1)

12. 5. 2012

Během prvních deseti minut se obě mužstva dobře bránila a hrálo se převážně uprostřed hřiště.Od 12. do 20.min měli domácí tři příležitosti,které jsme se štěstím přečkali.Poté v 25.min vysunul Králík po levé straně Fílu,který svůj únik proměnil ve vedoucí branku - 0:1.Ve 28.min poslali pěknou střelu ze střední vzdálenosti na naší branku a míč skončil na tyči.Ve

20.kolo SUCHÉ A - SOBĚDRUHY A 2:4 (1:1)

5. 5. 2012

Třetí mistrovské utkání během týdne a s dalším celkem z čela soutěže.Zápas se hrál v dobrém tempu a už od prvních minut byly brankové příležitosti na obou stranách.Ve 3.min se dostal do šance Králík,ale neproměnil.Hosté se ujali vedení v 10.min,když přímý kop vyslaný

26.kolo SUCHÉ A - OLDŘICHOV B 4:1 (2:0)

1. 5. 2012

Předehrávané poslední kolo se hrálo za slunečného počasí se čtvrtým týmem soutěže.V zápase jsme využili tři klíčové hráče B týmu a vyplatilo se.Hlavně zařazení Doležálka do útoku,který byl po celé utkání velkou hrozbou pro hostující branku.Dal o sobě už vědět ve

19.kolo TRNOVANY B - SUCHÉ A 1:2 (1:0)

28. 4. 2012

Další venkovní utkání jsme hráli u třetího týmu tabulky,se kterým se nám v poslední době docela dařílo.Domácí se vrhli do utkání s elánem a měli mírnou převahu,nám se dařili jen ojedinělé protiútoky s nepřesným zakončením.Jako první zahrozili domácí

18.kolo SUCHÉ A - OHNÍČ B 1:1 (0:0)

21. 4. 2012

Po celé utkání jsme měli mírnou převahu,kterou jsme nedokázali využít ke vstřelení více branek.V první poločase jsme hráli po většinu času na půlce hostí,ale ani nejvyloženější příležitosti neskončili brankou.Největší příležitost měl v 9.min