5.kolo  15.9.2012  17:00hod   rozh.: Prekop,Dirda,Leschak

Suché A - Oldřichov B 4:2 (1:1)

Hrivňák – Jelen,Vacek,Sýhora,Hennebichler,Antoš – Porstein,Urban(25.Vlk),Svoboda R.,Fíla – Janota(86.Sýhora),Králík

branky: 16.Janota,64.Vacek,80.Králík,89.Porstein

V prvním domácím dvojutkání jsme přivítali rezervu Oldřichova.Do utkání jsme vstoupili aktivně a od prvních minut ohrožovali hostující branku.Skóre jsme otevřeli v 16.min,kdy se prosadil pohotovou střelou k tyči Janota - 1:0.Hosté nás v 19.min varovali střelou do břevna,aby o minutu později využili zaváhání obrany na hranici vápna a slabou střelou z poza obránce vyrovnali - 1:1.Během dalších minut do poločasu jsme měli převahu,kterou se nám nepodařilo využít.Druhý poločas byl ve znamení prvního.Hosté se dostávali jen ojediněle do útoků a nám se nedařilo využívat vypracované příležitosti.Až v 64.min se za hranicí vápna uvolnil Vacek a pěknou střelou pod břevno zavěsil - 2:1.Dál jsme byli aktivnější a bylo otázkou času,kdy padne další branka.V 80.min se dostal po přihrávce za obranu Králík a obstřelením brankáře zvyšoval na - 3:1.Těsně před koncem utkání v 89.min se probojoval před branku hostí Porstein a jeho střela skončila v síti - 4:1.Hned z následného útoku hosté využili naší nekoncentrovanosti a upravili výsledek na konečných 4:2.