10.kolo  22.10.2011  15:30 hod   rozh.: Šťásek

Suché A - Zabrušany  2:0 (1:0)

Hrivňák – Jelen,Hennebichler,Týma,Antoš – Kurka,Sýhora(84.Janota),Šipovič,Vacek - Králík,Klázr(65.Ludwick K.)

branky: 35.Klázr,82..min Ludwick K.

V domácím utkání jsme přivítali Zabrušany,které měli před utkáním v tabulce tří bodový náskok.Do utkání jsme šli s cílem zvítězit a co nejdříve vstřelit branku.První půlhodina hry

se převážně odehrávala mezi šestnáctkami s minimem příležitostí.V 35.min se nám podařil rychlý útok po levé straně Králíkem,který našel centrem ve vápně Klázra,který zavěsil k pravé tyči - 1:0.Hned v 39.min jsme mohli zvýšit,ale Kurkovu střelu po závaru před brankou hostí zastavil Sýhora.Hosté měli za první poločas jedinou příležitost,kterou neproměnili.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a hned ve 46.min promarnil Kurka branko-vou příležitos,když z malého vápna přestřelil.Ve 48.min se uvolnil ve vápně Králík,ale jeho střela skončila na tyči a následnou dorážku vyrazil brankář hostí Vackovi na roh.Hned ve 49.min opět Vacek promarnil gólovku,když centr z pravé strany před branku nedokázal využít k vstřelení branky a přestřeli ze tří metrů.Po promarněných šancích jsme polevili a nebyli tak důslední v bránění,čehož využili hosté a několkrát nebezpečně ohrozili naší branku.Ke konci utkání jsme se zabrali,abychom v 82.min pojistili vítězství,kdy se dokázal uvolnit Sýhora ve vápně,přehodil brankáře a dobíhající Ludwick K. doklepl míč do sítě - 2:0.V 85.min ještě jednou zahrozili hosté brankovou příležitostí,naštěstí míč skončil mimo branku.