12.kolo  5.11.2011.  14:00 hod   rozh.:Váňa

Suché A – Modlany B  8:1 (3:0)

Hrivňák – Fíla,Týma,Urban,Antoš – Kurka,Králík,Vacek,Svoboda R. – Janota(46.Ludwick K),Klázr

branky:10.,15.,34.Janota,49.,62.Králík,66.Fíla,69.Svoboda R.,80.Ludwick K

Poslední utkání podzimní části jsme přivítali na domácím hřišti v místním derby Modlany B,které přijeli s mladým týmem.Od začátku utkání se nám podařilo ovládnout hřiště a vytvářet si brankové příležitosti.už ve 2.min se dostal do zakon-čení Janota,ale jeho sražená střela skončila za brankou.Z následného rohu zakončoval hlavou Týma.V 7.min pálil nebezpečně Králík.V 10.min se poprvé měnilo skóre,když Janota vystihl špatnou rozehrávku soupeře a střelou z vápna uklidil míč do branky – 1:0.Ve 13.min měli jedinou šanci prvního poločasu hosté, kterou však promarnili.O dvě minuty později se dostal ke slovu Janota a bylo – 2:0.V 18.min pováhal svou příležitost ke vstřelení branky Klázr.Ve 34.min zkompletoval svůj hattrick Janota,když mu Klázr předložil míč před branku a za pomoci tyče upravil na – 3:0.Druhý poločas už byl zcela v naší režii a pomohla tomu trefa Králíku v 50.min po samostatné akci zakončil k tyči – 4:0.I když se ho-stům podařilo v 56.min snížit na – 4:1,tak nám to nevzalo elán a hned z protiútoku netrefil Svoboda R. polovinu prázdné branky.V 62.min se podruhé v utkání trefil Králík po přihrávce Antoše – 5:1.Další branka padla v 66.min po centru Ludwicka,který neudržel hostující brankář a Fíla pohodlně hlavou dopravil míč do branky – 6:1.Hned v 69.min po dalším závaru před hostující brankou vymetl Svoboda R. levý horní roh soupeřovy branky – 7:1.Byli jsme dál při chuti a konečnou podobu výsledku dal po úniku Klázra a jeho přihrávce před opuštěnou branku Ludwick – 8:1.