13.kolo  28.9.2011  16:30hod   rozh.: Milec,Ipser

Oldřichov B – Suché A   4:0 (3:0)

Hrivňák – Jelen,Vacek,Šipovič,Čvančara - Kúrka,Sýhora,Svoboda R.,Janota - Ludwick K.

ž.k.:Sýhora

První ze dvou utkání venku v jednom týdnu jsme zavítali na hřiště rezervy Oldři-chova.Bohužel jsme se nesešli v plném počtu a celé utkání odehráli v deseti.Většina zápasu se odehrála na naší polovině a odolávali tlaku domácích.První branka padla už v 5.min po střele z dvaceti metrů - 1:0.V 10.min nás zachránila od druhé branky tyč a v 16.min měli domácí další dvě příležitosti po rohových kopech.Druhá branka padla ve 22.min po rychlém útoku ze strany  a chytrém lobu přes celou branku k zadní tyči - 2:0.Nám se dařili ojedinělé útoky,ale k nebezpečnému zakončení se nedostali.Ve 36.min zahrozili domácí další šancí,kterou ještě neproměnili.O minutu později ve 37.min se povedl domácímu obránci střílený centr za obranu kam si naběhl útočník a hlavou trefil přesně k tyči - 3:0.Ve druhém poločase pokračovali domácí v útočení a v 60.min přidali po přečíslení čtvrtou branku - 4:0.Po brance  domácí polevili a umožnili nám více útočit.Měli jsme několik náznaků slibných příležitostí,ale netáhli je do zdárného konce.