15.kolo KOSTOMLATY B - SUCHÉ A 1:2 (0:1)

15.kolo  1.4.2012  16:30 hod   rozh.:Říha

Kostomlaty B – Suché  1:2 (0:1)

Hrivňák – Jelen,Vacek,Vlk,Porstein  – Kurka,Králík,Šípovi,Fíla L. – Janota,Sýhora(60.Urbánek)

Branky:44.Králík,55.Porstein

Ž.k.:Janota,Kúrka

První jarní utkání jara jsme zajížděli na půdu posledních Kostomlat.Od začátku utkání jsme měli mírnou převahu,ze které se nám podařilo několikrát nebezpečně ohrozit domácí branku.Bohužel jsme byli v zakončení nedůrazní,až ve 44.min po dobrém napadání domácí obrany se dostal k míči Sýhora,který uvolnil na hranici velkého vápna Králíka a ten mazácky přehodil vyběhnutého gólmana – 0:1.Domácí měli za první poločas jedinou brankovou příležitost,když nevyužili chyby obrany při vystavování útočníka do ofsajdu,když jeho samostatný únik vychytal Hrivňák.Hned na začátku druhého poločasu zahrozili domácí nebezpečným útokem,který skončil nepřesnou střelou vedle.V 55.min jsme zahrávali přímý kop Janotou,který trefil zeď,od ní odražený míč usměrnil do branky Porstein – 0:2.O chvíli později se dostal do zakončení Sýhora,jeho vyražená střela brankářem se dostala na vápně k Janotovi,který měl před sebou jen opuštěnou braku,kterou přestřelil.Mohlo být rozhodnuto.Od 60.min nás domácí začali přehrávat,neudrželi jsme v útoku míč a naše obrana s brankáře se měla co dělat.V 67.min jsme ztratili na půlce míč,který získal domácí obránce a jeho vyslaná střela z 30m překvapila Hrivňáka,který stál na malém vápně – 1:2.Domácí se vrhli do útoku a několikrát nebezpečně ohrozili naší branku.My jsme si už žádnou příležitost,která by ohrozila domácí branku nevypracovali. Naštěstí jsme vše přečkali bez úhony a přivezli si tři body.