17.kolo  14.4.2012.  17:00 hod   rozh.:Milec

Hrivňák – Jelen,Šipovič,Hennebichler,Porstein – Kúrka(45.Vlk),Králík,Čvančara,Svoboda R. – Sýhora,Janota(45.Fíla)

branky: 14.Kurka

ž.k.:2x Králík

č.k.:Králík

V tomto utkání jsme hostovali na hřišti lídra soutěže,v týmu měli řadu nových a mladých tváří.První poločas se odehrával v režii domácích,kteří nám dělali problémi s vým pohybem a rychlou hrou.Nám se nedařilo podržet míč a u druhé-třetí přihrávky jsme ztráceli.Domácí otevřeli skóre už v 5.min.Nám se podařilo varovnat ve 14.min poslal míč Janota za obranu,která signalizovala ofsajd,čeho využil Kurka a překonal brankáře - 1:1.Domácí tým to nezastavilo a podnikali dál nebezpečné útoky.V 25.min jsme byli nedůrazní při odvracení standartní situace v našem vápně a útočící hráč měl dost času aby vsítil branku - 2:1.Třetí branka padla v 32.min po zbytečné ztrátě míče a svůj rychlý útok domácí dotáhli do úspě-šného konce - 3:1.Ve 40.min se pokusil ještě Králík ohrozit domácí branku bez úspěchu.

Do druhé půle se prostřídalo a během prvních pěti minut měl na hlavě Sýhora příležitost na snížení.Bohužel se potvrdilo přísloví nedáš dostaneš.Hned z následného útoku domácí zvýšili na 4:1.Ještě jsme měli šanci na snížení na dvě branky,ale opět bez efektu.Potom už měli jasnou převahu domácí,kteří zcela ovládli hřiště a schutí si zastříleli.My jsme už nedokázali tlaku odolávat a branky padaly jedna za druhou.Aby toho nebylo málo,tak se nechal vyloučit za dvě žluté Králík.Takové utkání snad bylo zase na dlouho poslední.