18.kolo  20.4.2012.  17:00 hod   rozh.:Škopár,Karmann

Suché A - Ohníč B 1:1 (0:0)

Hrivňák – Jelen,Vacek,Hennebichler,Heiko – Kurka,Urban,Šipovič,Svoboda R. –Sýhora,Klázr

branky: 72.Urban

Po celé utkání jsme měli mírnou převahu,kterou jsme nedokázali využít ke vstřelení více branek.V první poločase jsme hráli po většinu času na půlce hostí,ale ani nejvyloženější příležitosti neskončili brankou.Největší příležitost měl v 9.min Svoboda R.,když nedokázal dopravit míč do opuštěné branky.Hosté hrozili ojediněle a jejich největší šance skončila v 17.minutě na tyči.Druhou půli měl první šanci Sýhora ale hlavou nedal.V 52.min jsme chybovali v obraně čehož využili hosté k otevření skóre - 0:1.Po obdržené brance jsme začali více útočit a úspěch se dostavil v 72.min,kdy se prosadil hlavou Urban - 1:1.Bohužel se nám už nepodařilo vyrovnat,i když šance byly.Asi největší měl v 86.min Porstein,když míč po přeta-ženém rohovém kopu nedokázal umístit mezi tyče.V tomto utkání jsme ztratili body.