19.kolo  28.4.2012.  1.43:00 hod   rozh.:Říha,Smrž,Javornický

Trnovany B - Suché A 1:2 (1:0)

Hrivňák – Vacek,Vlk,Hennebichler,Antoš– Sýhora,Urban,Šipovič,Svoboda R. – Králík,Janota

branky: 47.Urban p.k.,72.Janota

ž.k.:Vacek,Janota(oba mluvení)

Další venkovní utkání jsme hráli u třetího týmu tabulky,se kterým se nám v poslední době docela dařílo.Domácí se vrhli do utkání s elánem a měli mírnou převahu,nám se dařili jen ojedinělé protiútoky s nepřesným zakončením.Jako první zahrozili domácí po naší chybě v rozehrávce trefili tyč.V 20.min domácí podnikli rychlý útok,nám se je nepodařilo vystavit do ofsajdu a svůj únik zakončili brankou - 1:0.Do konce prvního poločasu bylo pár akcí na každé straně s nepřesným zakončením.Druhý poločas pro nás začal dobře,když byl ve 47.min faulován ve vápně Králík a nařízenou penaltu proměnil Urban - 1:1.Domácí to zaskočilo a nám se dařilo více ohrožovat jejeich branku.Jednu z akcí zakončil v 72.min střelou z vápna k tyči Janota - 1:2.Domácí se probudili v posledních deseti minutách,kdy nás dostali pod tlak, ale  už se jim nepodařilo výsledek srovnat .Toto utkání jsme vybojovali.