20.kolo  5.5.2012.  17:00 hod   rozh.:Bůžek

Suché A - Sobědruhy A 2:4 (1:1)

Hrivňák – Jelen,Šipovič,Hennebichler(60.Sýhora),Vacek  – Kúrka(40.Janota),Urban,Čvančara,Klázr – Králík,Doležálek

branky: 15.Králík,78.Sýhora

ž.k.:Jelen,Vacek,Klázr

Třetí mistrovské utkání během týdne a s dalším celkem z čela soutěže.Zápas se hrál v dobrém tempu a už od prvních minut byly brankové příležitosti na obou stranách.Ve 3.min se dostal do šance Králík,ale neproměnil.Hosté se ujali vedení v 10.min,když přímý kop vyslaný na branku dorazil dobíhající útočník - 0:1.Dál jsme byli aktivní a v 15.min Králík proměnil svůj průnik obranou ve vyrovnávací branku - 1:1.Po vyrovnání jsme měli více ze hry a měli něko-lik příležitostí ke vstřelení branky.Ve 22. a 32.min se neprosadil Urban.Druhý poločas začali aktivně hosté a ve 49.min ještě neproměnili.V 58.min se už skore měnilo ve prospěch hostí - 1:2.Z dalšího našeho útoku mohlo přijít vyrovnání,ale brankovou střelu Králíka zastavila ruka hostující obránce ve vápně,která nebyla potrestána.V 65.min hosté zvýšili svůj náskok,když přímý kop a špatně postavenou zeď využili střelou k tyči - 1:3.V dalších minutách jsme se snažili o vstřelení branky,ale bylo nám přáno,když některé střely se štěstí vychytal brankář hostí.Až v 78.min po průniku Králíka po pravé straně a přihrávce před branku se prosadil Sýhora - 2:3.V posledních minutách jsme vsadili vše na útok a nechávali více prostoru hostům v útoku.Nakonec si hosté pojistili vítězství v 87.min - 2:4.Utkání bylo kvalitní a slušela by mu remíza.