21.kolo  12.5.2012.  15:00 hod   rozh.:Šůň

Hrivňák – Jelen(70.Janota),Vlk,Hennebichler,Vacek  – Porstein,Urban,Šipovič,Fíla – Králík,Svoboda R.

branky: 25.Fíla

ž.k.:Vacek,Králík,Svoboda,2x Fíla,2x Vlk

č.k.: 55.Fíla,78.Vlk

Během prvních deseti minut se obě mužstva dobře bránila a hrálo se převážně uprostřed hřiště.Od 12. do 20.min měli domácí tři příležitosti,které jsme se štěstím přečkali.Poté v 25.min vysunul Králík po levé straně Fílu,který svůj únik proměnil ve vedoucí branku - 0:1.Ve 28.min poslali pěknou střelu ze střední vzdálenosti na naší branku a míč skončil na tyči.Ve 30.min se dostal před domácího golmana Fíla,ale jeho lob stačili domácí vykopnout z branky.O dvě minuty později se dostal ke střele z vápna Králík,ale joho slabá střela skončila v náručí brankáře.Ve 40.min jsme domácím darovali vyrovnání,když jsme váhali u prostřed hřiště z rozehrávkou,domácí hráč míč vypíchl Králíkovi,prošel obranou a obstřelil našeho brankáře - 1:1.Ve 45.min jsme chybovali podruhé,kdy si náš brankář pozdě vyběhl pro míč padající do vápna,čehož využil domácí útočník a hlavou ho přehodil - 2:1.Druhý poločas jsme začali šancí na vyrovnání,kterou se nám nepodařilo využít.V 50.min zaútočili hosté a po závaru před naší brankou dokázali dopravit míč do sítě - 3:1.Ještě jsme měli jednu příležitost na snížení,ale opět bez efektu.Potom už ovládli hru domácí,kterému napomohlo 78.min vyloučení Vlka.Konečnou podobu výsledku dali domácí v 80.min - 4:1