22.kolo  19.5.2012.  15:00 hod   rozh.:Šůň

Suché A - SK Dubí  2:2 (2:1)

Hrivňák – Porstein,Šitt,Šipovič,Antoš – Kurka,Urban,Čvančara,Svoboda R.(46.Jelen) – Králík,Janota(65.Vacek)

branky: 2. a 6.Janota

ž.k.:Janota

Do utkání jsme vstoupili aktivně.Hned ve 2.minutě,uvolnil Králík pasem Janotu a ten

to dokázal využít ke vstřelení  první branky - 1:0.Dál jsme byli aktivní a další uvolnění Janoty opět Králíkem v 6.minutě skončilo druhou brankou - 2:0.V dalších minutách jsme měli více ze hry a ohrožovali hostující branku.Ve 28.minutě se dostal před hostujícího brankáře Králík,ale bohužel po kličce netrefil branku.Ve 30.minutě se štěstím vytáhl nebezpečnou střelu Králíka brankář na roh.A další brankovou příležitost nevyužil ve 33.minutě Janota.Potom jsme polevili a hosté toho začali využívat.Nakonec po naší nedůslednosti ve 40.min hosté snížili střelou z poza šestnáctky - 2:1.Druhý poločas už byl vyrovnanější.I když jsme měli několik náznaků dobrých příležitostí,tak v 70.minutě využili hosté jeden z mála útoků ke vstřelení branky,kdy rychlý útok vyřešil hostující hráč přehozením našeho brankáře.Ke konci jsme mohli skóre ještě strhnout na svoji stranu,ale nepodařilo se nám vypracované přílžitosti dotáhnou do zdárného konce.Po utkání nás může mrzet nevyužití brankových příležitostí v prvním poločase.