24.kolo  2.6.2012  17:00 hod   rozh.:Šůň

Suché A - Lysec  4:1 (2:1)

Hrivňák – Jelen,Vacek,Sýhora,Antoš  – Kurka,Svoboda R.,Králík,Fíla –Klázr,Janota

branky: 7.Králík,27.Fíla,61. a 87. Janota

ž.k.:Klázr

Poslední jarní utkání přijel Lysec,kterému jsme chtěli vrátit podzimní porážku.Hned od    prvních minut se nám dařilo ovládat střed hřiště připravovat si brankové příležitosti.  V 7.min si Králík narazil míč na velkém vápně s Janotou a pohotovou  střelou otevřel skóre - 1:0.Dál jsme byli aktivní,ale k další brance nám chybělo více štěstí.Až ve 27.min se pro- sadíl Fíla a bylo to - 2:0.Hosté hrozili s ojedinělých útoků a jeden se jim podařilo proměnit po přečíslení obrany v 45.min - 2:1.Do druhého poločasu jsme šli s cílem co nejdříve rozhodnout utkání,podařilo se nám to až v 61.min,kdy po rohovém kopu dorážel míč do branky Janota - 3:1.Do několika brankových příležitostí se dostal Králík,ale nejstarší hráč hostí Ptáčník  !!!,který se postavil do branky mu vše bravurně vychytal.Poslední branku utkání přidal opět Janota, který využil svoji rychlost,utekl obraně a prostřelil brankáře hostí - 4:1.