25.kolo  7.6.2012  13:00 hod   rozh.:Karmann,Plotz,

Modlany B - Suché A 2:4 (2:3)

Hrivňák – Fíla,Vacek,Urban,Antoš  – Kurka,Svoboda R.,Miko,Doležálek –Králík,Janota(85.Sýhora)

branky: 15.Urban,21.Doležálek,26.Fíla,73.Doležálek

ž.k.:Fíla,Vacek

Poslední utkání sezóny jsme zajížděli do Modlan k místnímu derby.Domácí nám měli co vracet z podzimu.Zápas pro nás nezačal dobře,když po chybě Urbana ve 2.min domácí proměnili hned první příležitost - 1:0.Domácí byli na koni a v 8.min už to bylo - 2:0 a nevypadalo to s námi moc dobře.Naštěstí jsme se brzo oklepali,srovnali hru a začali ohrožovat domácí branku.V 15.min jsme zahrávali ze strany přímý kop,na který si na běhl Urban a snížil na - 1:2.V dalších minutách jsme dál byli aktivní a domácí branka byla pod neustálým tlakem.Největší nebezpečí pro domácí byl Doležálek,který se dostával svojí rychlostí do brankových příležitostí..Jednu  proměnil v 21.min ve vyrovnávací branku po pěkném pasu od Králíka - 2:2.Ve 26.min jsem zahrávali rohový kopna zadní tyč,kde byl z cela sám Svoboda R.,ale hlavou nedokázal přesně usměrnit míč do branky.Ještě v té samé minutě uvolnil Králík ve vápně Fílu a ten prostřelil domácího brankáře - 2:3.Do poločasu jsme byli ještě dvakrát blízko ke vstřelení branky a to 35.min a ve 40.min,kdy Doležálek nedokázal proměnit svoje příležitosti.Druhý poločas začali domácí šancí,kterou naštěstí neproměnili.V dalších minutách se střídali útoky na obou stranách,ale více příležitostí ke vstřelení branky jsme měli my.Čtvrtou branku utkání dal v 73.min neúnavný Doležálek,který proměnil svoje sólo - 2:4.Do konce utkání jsme ještě mohli skóre zvýšit,ale v koncovce jsme nebyli úspěšný.