26.kolo  1.5.2012.  13:00 hod   rozh.:Beneš,Týřl,Šťásek

Suché A - Oldřichov B 4:1 (2:0)

Hrivňák – Jelen(46.Porstein),Šipovič,Hennebichler,Antoš(82.Fíla)  – Kúrka(68.Janota),Urban,Čvančara,Háňa – Králík,Doležálek

branky: 2. a 79.Doležálek,28.Antoš,82.Janota

Předehrávané poslední kolo se hrálo za slunečného počasí se čtvrtým týmem soutěže.V zápase jsme využili tři klíčové hráče B týmu a vyplatilo se.Hlavně zařazení Doležálka do útoku,který byl po celé utkání velkou hrozbou pro hostující branku.Dal o sobě už vědět ve 2.min,kdy proměnil centr Urbana ve vedoucí branku - 1:0.Hosté zahrozili střelou mimo ve 4.minutě.Dál jsme byli aktivní a ohrožovali hostující branku.V 17.min nebezpečně pálil Králík a o minutu později nevyužil brankovou příležitost Doležálek,když neprostřelil brankáře z 10metrů.V 25.min jsme měli slabší chvilku v obraně,čehož nevyužili hosté a nastřelili jenom tyč.Další šanci si vypracoval Doležálek ve 27.min a opět nebyl úspěšný.Druhá branka utkání padla ve 28.min po zahrání rohového kopu Kurkou na zadní tyč,kde se prosadil hlavou Antoš - 2:0.Pokračovali jsme v aktivní hře a další příležitost ve 39.min neproměnil hlavou Haňka.Ve 40.minutě měli opět hosté příležitost.kterou neproměnili.Poslední šanci poločasu měl ve 42.min Urban,ale jeho hlavička těsně mihula branku.Druhý poločas začal z naší strany v mírnějším tempu a hosté se toho v prvních deseti minutách snažili využít.Od 55.min jsme začali opět ohrožovat hostující branku,jako první zahrozil Doležálek,v 66.min vystřelil Haňka a brankář hostí míč vytěsnil na roh.O dvě minuty zahrozil Antoš.V 73.minutě se ojediněle prosadili hosté,ale bez efektu.Z následného protiútoku dostal centr před branku Janota a jeho střela z osmi metrů skončila nad.V této fázi utkání se útoky střídali na obě strany.V 75.minutě netrefil branku hlavou Urban po rohovém kopu.Z protiútoku zahrozili hosté.V 79.minutě se po třetí měnilo skóre v náš prospěch,když Králík uvolnil Doležálka a ten prostřelil hostujícího brankáře - 3:0.Hned v 82.min utekl po křídle Doležálek,našel před brankou Janotu,který svoji druhou šanci proměnil - 4:0.Hosté se dočkali čestného úspěchu v 87.min,když až napodruhé zakončili svoji příležitost.Konečnou podobu výsledku mohl dát v 90.min Haňka,ale hlavou minul branku.