3.kolo  3.9.2011.  15:00 hod   rozh.: Klimpl

Sestava:  Vacek - Jelen,Antoš,Šipovič,Čvančara - Sýhora,Urban,Miko,Kovář - Týma,Ludwick K.

Branky: 48.Sýhora p.k.

ž..k. - Šipovič

č.k. - 70.Urban

K prvnímu utkání venku jsme zajížděli do Měrunic,kde se nám vůbec výsledkově nedaří,I když  jsme první poločas odehráli jen v deseti,tak jsme měli šance na vstřelení minimálně jedné branky.Největší příležitosti měli Sýhora ve 13.min,ale jeho slábá střela skončila v náručí brankáře a v 33.min Ludwick K.,když šel sám z poloviny hřiště na branku domácích,ale přestřelil.Posledních pět minut poločasu jsme nezvládli a inkasovali dvě branky.Nejprve přišel rychlý útok ve 40.min do otevřené obrany,který byl zakončený střelou k tyči - 1:0.Druhá branka padla ve 44.min,když prohrál náš obránce souboj o míč na hranici velkého vápna a útočník po uvolnění prostřelil Vacka - 2:0.Do druhé půle jsme nastupovali kompletní a hned ve 48.min jsme dostali příležitost snížit z pokutového kopu po faulu na Urbana.Penaltu bezpečně proměnil Sýhora - 2:1.Potom jsme se začali více tlačit před branku domácích a měli i příležitosti,které jsme nedokázali proměnit.Domácím se otevřela cesta k brejkům z nichž i šance,které také neproměňovali.V 70.min se zbytečně nechal vyloučit Urban.I když domácí o několik minut přišli také o hráče za vyloučení,tak už jsme se do zápasu nedostali. Domácí už kontrolovali hru a využili v posledních minutách naše chyby ke zvýšení skóre. Nejprve v 87.min po průniku útočníka do vápna,který prostřelil Vacka - 3:1 a v 90.min pěknou střelou z vápna přesně k tyči na konečných - 4:1.