4.kolo  10.9.2011  17:00hod   rozh.:Škopár,Bůžek.

Suché A – Bořislav  0:1 (0:1)

Hrivňák – Jelen(75.Čvančara),Hennebichler,Týma,Antoš – Sýhora,Miko,Šipovič,Svoboda R.(45.Králík) – Klázr,Ludwick K.(60.Vacek)

ž.k.:Klázr

Ve druhém utkání na domácím hřišti jsme přivítali prozatímního lídra soutěže z Bořislavi.Zápas jsme začali aktivně,ale hned v 9.min nás potrestali hosté z rohového kopu,kdy se námnepodařilo včas obsadit Brejchu,který nadvakrát překonal našeho brankáře – 0:1.Po obdržené brance jsme zatlačili hosty na jejich polovinu a vytvářeli si příležitost.V 15.min se štěstím brankář hostí vyrazil pěknou střelu Týmy na roh.Ve 29.min neproměnil Klázr brankovou příležitost Hned z dalšího útoku minula střela Mika těsně pravou tyč.Ve 32.,min nedokázal Ludwick K. na zadní tyči uklidit míč do branky.Ve 40.min ohrozil branku hostí opět střelou Miko.Druhý poločas začali hosté brankovou příležitostí .V 57.min se dostali hosté po rychlém brejku šance,kterou nedokázali využít.V 63.min se dostal do gólové příležitost Sýhora,ale jeho oblouček skončil nad.Dál jsme se snažili o vyrovnání,otevřeli obrany a hosté toho ještě jednou využili k brejku ve 78.min,bez efektu.Ve 80.min se dostal před hostující brankáře  Králík,ale nedokázal ho prostřelit.Během posledních deseti minut se nám podařilo ještě několik slibných příležitostí.Bohužel bez úspěchu.