6.kolo  24.9.2011  16:30hod   rozh.: Adámek J.,Davignon

Hrivňák – Jelen,Hennebichler,Týma,Ludwich P.(75.Fíla) – Vacek,Šipovič,Sýhora,Svoboda R. – Janota(46.Ludwick K.),Klázr

náhr..Kúrka

branky:27min Vacek

ž.k.:

V dalším kole jsme na domácí půdě přivítali rezervu Trnovan,Utkání bylo z obou stran ze začátku aktivní a s řadou příležitostí.V 7.min jsme se ubránili závaru před naší brankou.V 15.min netrefil Sýhora z voleje branku.O minutu později se dostal před brankář Janota,ale nedokázal ho překonat.Ve 22.min zahrával domácí hráč Vacek přímý kop a parádně se trefil do horního rohu branky – 1:0.Hosté poté ještě jednou zahrozili v 29.min,ale střela minula naší branku.Zbytek poločasu jsme měli mírnou převahu a několikrát nebezpečně ohrozili branku hostí.Druhý poločas začal jako ten první.Postupem času se hosté snažili více útočit,přitom nám nechávali otevřenou obranu k rychlým protiútokům.Bohužel se nám nepodařilo ani jednu slibnou příležitost dotáhnout do úspěšného konce.Nakonec se hostům v 77.min podařilo vyrovnat,když rohový kop na zadní tyč zakončil hráč hostí přesnou hlavičkou do tyče,od které míč putoval do branky – 1:1.Zbytek utkání se odehrál převážně uprostřed hřiště.