7.kolo  1.10.2011  16:00hod   rozh.: Šťásek

Sobědruhy A – Suché A  2:2 (2:2)

Hrivňák – Jelen,Hennebichler,Vlk,Vacek(46.Antoš) – Kurka,Urban,Svoboda R.,Sýhora(75.Čvančara) – Janota(60.Týma),Ludwick K.

branky:10.Vacek,18.Sýhora

ž.k.: Ludwick K.

V dalším kole nás čekal těžký soupeř,který disponuje mladým týmem.Domácí začali aktivně a hned v prvních minutách nás podržel Hrivňák,který chytil domácím jasný gól.Do vedení jsme šli v 10.min,když Vacek využil nepozornosti domácích a rychle rozehraný přímý kop zatočil do branky - 0:1.Ve 12.min se nám nepodařila rozehrá-vka a domácí vyrovnali - 1:1.Dál se útoky střídali na obou stranách.V 18.min jsme zahrávali rohový kop,po závaru před brankou se míč dostal k Hennebichlerovi, který vystřelil,doputoval k Sýhorovi a s přispěním domácího obránce skončil v brance - 1:2.Domácí se snažili o vyrovnání,které se jim vyplnilo v 35.min,když centrovaný míč skončil,i zásluhou oslnění sluníčkem,na ruce Jelena a z pokutového kopu bylo vyrovnáno - 2:2.Druhý poločas se oba týmy snažili o vítěznou trefu,ale většinou akce končili na hranicích velkého vápna.Když už se podařilo některému z týmu vypra-covat slibnou příležitostí,tak ji nedokázal dotáhnout do úšpěšného konce. Nakonec  si oba týmy spravedlivě rozdali po bodu.