9.kolo  15.10.2011  16:00 hod   rozh.: Šťásek

SK Dubí - Suché A  1:2 (1:1)

Hrivňák – Jelen,Hennebichler,Týma,Vacek – Kurka,Urban,Šipovič,Svoboda R. - Sýhora,Janota

branky:27,70.min Sýhora

ž.k.: Vacek,Svoboda R.(mluvení)

K předposlednímu utkání na venkovním hřišti jsme zajížděli na SK Dubí,které loni ještě hrálo IV.třídu.Domácí vstoupili do utkání aktivně a už ve 2.min otevřeli skóre,když jsme neuhlídali útočníka na zadní tyči a ten využil centr - 1:0.V 5.min mohl vyrovnat Sýhora,kdyby si lépe zpracoval míč.Domácí byli nadále aktivní a podnikali nebezpečné útoky,hlavně po naší levé straně,kde jsme špatně vyplňovali prostor.V 8.min naštěstí neproměnili jednu  z několika příležitostí.Ve 27.min se nám podařilo využít přečíslení a Sýhora po uvolnění ve vápně poslal míč podél domácího brankáře do sítě - 1:1.Druhý poločas jsme my začali aktivně a ve 48.min páli nebezpečně těsně nad branku Janota.V 62 min se dostal do zakončení Sýhora,ale ještě neproměnil.Až v 65.min se domácí dostali do první nebezpečné příložitosti ve druhém poločase,ale Hrivňák byl na místě a vyrazil na roh.Domácí více otevírali obranu,čehož se nám podařilo využít v 65.min,kdy Šipovič přihrávkou uvolnil na vápně Sýhoru,který si poradil s domácím brankářem a do opuštěné branky zavěsil - 1:2.Asi největší příležitost měli domácí na vyrovnání v 84.min,kdy se štěstím Hrivňák vyrazil konečky prstů střelu na roh.V 90.min jsme mohli výsledek pojistit Janotou,ale jeho střela z hranice vápna těsně minula levou tyč.Potom měli ještě poslední slovo domácí,kdy střela z vápna skončila v náruči našeho brankáře.