2.kolo  25.8.2011  17:00hod   rozh.: z LIDU

Braňany – Suché A 5:1 (3:0)

Hrivňák – Vacek,Sýhora,Vlk,Porstein – Kúrka,Urban,Králík,Svoboda R. – Klázr,Janota

branky: 61.Svoboda R.

Na úvod sezóny jsme zajížděli na půdu Braňan.Vzhledem k tomu,že B tým hrál svoje utkání ve stejný den,tak se nám podařilo dát dohromady jen jedenáct hráčů.Prvních dvacet minut bylo v celku vyrovnaných a na obou stranách bylo několik nebezpečných příležitostí.V 19.min jsme nechali domácím odkrytu naší levou stranu,čehož dokázali využít rychlým brejkem a záložník domácích po průniku přes obranu otevřel skóre – 1:0.Ve 24.min jsme pozdě dostoupili za vápnem domácího hráče,který technickou střelou k tyči zvyšoval na – 2:0.Ve 31.min zahrávali rohový kop,centrovaný míč do vápna jsme nedokázali odehrát do bezpečné vzdálenosti a následná střela domácích skončila v síti – 3:0.Poté odstoupil pro zranění Klázr a zbytek utkání jsme dohrávali o deseti.Do útoku jsme se už dostávali jen ojediněle. Prvních patnáct minut druhého  poločasu jsme v celku dobře bránili.V60.min z ojedinělého útoku se nám podařilo vstřelit čestný úspěch po centru Králíka a hlavičce Svobody R. – 3:1.Bohužel o několik minut později se skóre měnilo ve prospěch domácích,kdy se po narážečce dostali za obranu a prostřelili brankáře – 4:1.Posledních patnáct minut se převážně odehrávalo před naší brankou a poslední branka padla v 88.min po centru do malého vápna.Tam domácí hráč vyhrál vzdušný souboj z naším brankářem a hlavou zavěsil – 5:1.