17.kolo SUCHÉ A - SUCHÉ B 1:5

12. 4. 2014

16.kolo BOŘISLAV - SUCHÉ A 2:1 (0:0)

5. 4. 2014

Po nevydařeném domácí utkání jsme chtěli bodovat v Bořislavi.Utkání jsme nezačali vůbec špatně.Domácí jsme dobrým obsazováním nepustili do vážnějších příležitostí a zároveň se nám dařilo kombinační hrou ohrožovat domácí branku.Bohužel se nám vymstilo neproměňování příležitostí,které jsme si vypracovali.Na vyložené šance jsme vyhráli 4:1.Bohužel jsme druhý

15.kolo SUCHÉ A - HROBČICE B 1:6 (1:4)

29. 3. 2014

Po vítězství v Měrunicích jsme chtěli bodovat i v domácím utkání,ale zápas nám vůbec nevyšel.Celý první poločas jsme soupeři dávali hodně prostoru a nedůsledným bráněním pouštěli do brankových příležitostí,které se jim dařilo proměňovat.Nám se podařilo vstřelit jedinou branku těsně před přestávkou a to z přímého kopu Králíkem.Druhý poločas jsme chtěli s výsledkem ještě něco udělat,bohužel hosté nás do ničeho nepustili a sami ještě vstřelili dvě branky a nastřelili břevno.

14.kolo MĚRUNICE - SUCHÉ A 1:3 (0:2)

22. 3. 2014

13.kolo HROB B - SUCHÉ A 1:2 (1:1)

17. 11. 2013

12.kolo SUCHÉ A - OSEK B 7:2 (2:1)

9. 11. 2013

Utkání jsme nezačali zrovna nejlépe,když už ve 3.min jsme neuhlídali při rohovém kopu hostujícího Klatovského,který se prosadil hlavou na malém vápně - 0:1.Postupem času jsme se začali více tlačit před branku hostí a ve 20.min se nám podařilo srovnat.Zahraný

11.kolo KLADRUBY - SUCHÉ A 6:1 (5:0)