1.kolo 24.8.2013  17hod  rozh.:Karrmann st.

Suché A – Měrunice 5:1 (1:0)

Hrivňák – Jelen,Vacek,Antoš,Fíla - Kurka(38.Svoboda J.),Miko,Svoboda R.,Klázr - Sýhora(52..Králík),Janota

Branky : 2x Janota,Králík,Klázr,Kurka

První podzimní utkání jsme an domácím hřišti přivítali Měrunice,které se nám v posledních utkáních dařilo porážet.Od začátku utkání jsme měli převahu v poli a měli několik brankových příležitostí.Jen jednu se nám podařilo využít a to v 32.min po rychle rozehrané standardní situaci,kdy si za obranu naběhl Janota a jeho přihrávku před branku využil Kurka – 1:0.Ve druhém poločase už konečně začaly padat branky.V 52.min došlo ke střídání,kdy se na hřiště dostal Králík,který hned po dvou minutách na hřišti,střelou z hranice vápna k tyči zvyšoval na – 2:0.Po vstřelení branky se hosté začali více tlačit do útoku,nám se nedařilo podržet míč a toho se soupeř snažil využít ke vstřelení kontaktní branky.I když si vypracovali několik dobrých příležitostí,ale vinou nepřesné koncovky se výsledek neměnil.Uklidnění přinesla branka Janoty v 70.min únikem přes půl hřiště – 3:0.Hostům se povedla v 73.min ojedinělá akce,ze které snížili na – 3:1.Hned v 76.min se podruhé v utkání trefil Janota,když svoji příležitost proměnil až na podruhé – 4:1.Konečnou podobu výsledku dal v 87.min Klázr,kdy mu připravil míč před zcela prázdnou branku Králík – 5:1.