2.kolo 31.8.2013  11hod  rozh.:Milec,Škopár,Karrmann st.

Hrobčice B – Suché A  0:2 (0:0)

Hrivňák – Jelen,Vacek,Vlk,Fíla – Dolejší,Miko,Svoboda R.,Klázr – Králík,Janota

Branky : Janota,Králík

Ž.k.:Svoboda R.,Janota

K prvnímu venkovnímu utkání jsme zajížděli do Hrobčic ,kde jsme se utkali s B týmem,který postoupil ze IV.třídy.Do utkání jsme vstoupili aktivně a kontrolovali hru v poli.Během prvního poločasu jsme měli několik velmi dobrých brankových příležitostí,které jsme bohužel nedokázali využít.Ani tu nejvyloženější Králíkem !,který nedokázal dopravit míč do opuštěné branky z malého vápna.Druhý poločas už byl vyrovnanější,domácí více útočili a měli i náznaky šancí,které naštěstí nedokázali úspěšně dokončit.Nám se první branku podařilo vsítit až v 72.min,kdy se dostal Králík za obranu a podél vyběhnutého brankáře poslal míč do sítě – 0:1.Domácí měli jedinou vážnější brankovou příležitost,při které se vyznamenal Hrivňák,když přímý kop z hranice velkého vápna přes zeď dokázal vytáhnout na břevno a následná dorážka skončila vedle branky.Výsledek jsme si pojistili v 82.min po úniku Janoty a přehození brankáře – 0:2.Nakonec byl výsledek zasloužený vzhledem k průběhu utkání.