A tým 11 - 12

Příspěvky

13.kolo OLDŘICHOV B - SUCHÉ A 4:0 (3:0)

28. 9. 2011

První ze dvou utkání venku v jednom týdnu jsme zavítali na hřiště rezervy Oldři-chova.Bohužel jsme se nesešli v plném počtu a celé utkání odehráli v deseti.Většina zápasu se odehrála na naší polovině a odolávali tlaku domácích.První branka padla už v 5.min po střele z dvaceti metrů - 1:0.V 10.min nás zachránila od druhé branky

6.kolo SUCHÉ A - TRNOVANY B 1:1 (1:0)

24. 9. 2011

V dalším kole jsme na domácí půdě přivítali rezervu Trnovan,Utkání bylo z obou stran ze začátku aktivní a s řadou příležitostí.V 7.min jsme se ubránili závaru před naší brankou.V 15.min netrefil Sýhora z voleje branku.O minutu později se dostal

5.kolo Ohníč B - Suché A 0:0

17. 9. 2011

Utkání začali domácí aktivněji a během prvních deseti minut si vytvořili tři brankové příležitosti,ve kterých nás podržel Hrivňák.Pomalu jsme vyrovnávali hru a začali více ohrožovat domácí branku.V 19.min se dostal do vápna Šípovi,ale na poslední chvílí

4.kolo SUCHÉ A - BOŘISLAV 0:1 (0:1)

11. 9. 2011

Ve druhém utkání na domácím hřišti jsme přivítali prozatímního lídra soutěže z Bořislavi.Zápas jsme začali aktivně,ale hned v 9.min nás potrestali hosté z rohového kopu,kdy se námnepodařilo včas obsadit Brejchu,který nadvakrát

3.kolo MĚRUNICE - SUCHÉ A 4:1 (2:0)

3. 9. 2011

K prvnímu utkání venku jsme zajížděli do Měrunic,kde se nám vůbec výsledkově nedaří,I když  jsme první poločas odehráli jen v deseti,tak jsme měli šance na vstřelení minimálně jedné branky.Největší příležitosti měli Sýhora ve 13.min,ale jeho slábá střela skončila v náručí brankáře a v 33.min Ludwick K.,když šel sám z poloviny hřiště na branku domácích,ale

2.kolo SUCHÉ A - KOSTOMLATY B 1:0 (0:0)

27. 8. 2011

Na úvod sezóny jsme přivítali Kostomlaty B.Po celé utkání jsme měli mírnou převahu,vytvářeli si dobré příležitosti,které se nám bohužel nedařilo dotáhnout do úspěšného konce.Nakonec byla vítězná trefa - střela z 30m od Hennebichlera